KONST / Litografier / Färglitografi 10028444
*
nr 1002 8444
Färglitografi
Gunnar Larsson, 8/250, motivet: 37 x 49, Landskap
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 december 2015
kl 18:54:28
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/12 22:07:15
1
100 kr
14/12 15:42:59
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik gunnar larsson landskap landskapsmotiv landskapsmåleri litografi litografier litografiskt blad
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:08
-
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:12
-
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:29
-
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:41
-
9064 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Höjd: C upplaga me..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:28
*
Färglitografi
nr 1002 8444
Färglitografi
Gunnar Larsson, 8/250, motivet: 37 x 49, Landskap
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 december 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/12 22:07:15 | 1 | 100 kr |
14/12 15:42:59 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik gunnar larsson landskap landskapsmotiv landskapsmåleri litografi litografier litografiskt blad
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:08 -
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:12 -
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:29 -
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:41 -
9064 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Höjd: C upplaga me..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:28